Projektas „Dizainas LT“

UAB „Tarela“ įgyvendina tris gaminių ir paslaugų dizaino projektus: „Vaikų lavinimo knygučių ir taktilinio pojūčių katalogo dizaino kūrimas“, „UAB „Tarela“ reklamos paslaugų, pakuočių linijos „Smile Box“ ir vizitinių kortelių įpakavimo dėžutės dizaino kūrimas“, „Stalo žaidimų ir žaislų vaikams autistams dizaino sukūrimas“ pagal priemonę „Dizainas LT“, finansuojamą iš ES struktūrinių fondų lėšų.

Projektų trukmė 2017 05 – 2018 08

Projekto Nr. S-03.3.1 – LVPA_K-838 -01-0174 „Vaikų lavinimo knygučių ir taktilinio pojūčių katalogo dizaino kūrimas“ vykdymo metu įmonė sukurs aprašytų gaminių dizainus taip, kad vaizdo dinamikos priemonėmis vaikai būtų skatinami patirti emocijas, susijusias su knygelės turiniu, o šis ryšys padės lengviau įsiminti pažintinį turinį , todėl skirtingo amžiaus vaikai įgis įgūdžius, reikalingus specifinių sutrikimų (mokymosi procesų raidos, intelekto, elgesio ir emocijų problemų) sprendimui. Taktilinio pojūčių katalogo dizainas bus pritaikytas negalias (autizmo, raidos ir regėjimo sutrikimus) turintiems vaikams bei leis vaikams išskirti konkrečias tekstūras, sutelkti dėmesį į lytėjimo pojūtį ir taip ugdant orientacijos aplinkoje įgūdžius.
Projekto biudžetas 12 135,24 Eur.

Projekto Nr. S-03.3.1 – LVPA_K-838 -01-0267 „UAB „Tarela“ reklamos paslaugų, pakuočių linijos „Smile Box“ ir vizitinių kortelių įpakavimo dėžutės dizaino kūrimas“ vykdymo metu bus sukurti du nauji paslaugų (reklamos paslaugų juridiniams ir fiziniams asmenims) dizainai ir aprašytų gaminių dizainai, kuri skatins įmonės plėtrą bei didins konkurencingumą rinkoje.
Projekto biudžetas 12043,97 Eur.

Projekto Nr. S-03.3.1 – LVPA_K-838 -01-0269 „Stalo žaidimų ir žaislų vaikams autistams dizaino sukūrimas“ vykdymo metu bus kuriami gaminiai, kurie padėtų vaikams autistams ugdyti dėmesio sutelkimą, padėtų socializuotis bendroje veikloje su kitais vaikais, patenkintų fizinio kontakto poreikį. Tokio gaminių dizaino sukūrimas leis įmonei gaminti klientų poreikiams pritaikytus ir aukščiausius standartus atitinkančius gamin